TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Banská Bystrica » Králiky » Pozemky » Lúka, pasienok »

Pozemok, rozloha 714 m2, Králiky, okr. Banská Bystrica

Pozemok, rozloha 714 m2, Králiky, okr. Banská Bystrica

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária Do domčeka, s.r.o., Vám ponúka na predaj pozemok na rekreačné účely v katastri podhorskej obce Králiky. Pozemok sa nachádza v extraviláne obce a v zmysle platného územného plánu je určený na výstavbu rekreačnej chaty, rekreačného domu s parkovaním. Pozemok má rozlohu 714 m2, je rovinatý, orientovaný na juh s celodenným oslnením. Inžinierske siete sa nachádzajú bezprostredne pri pozemku : elektrická prípojka je na pozemku, vodovodná na hranici pozemku. Prístupová asfaltová cesta vedie popri hranici pozemku. Z pozemku je krásny výhľad na okolité Kremnické vrchy. Obec Králiky je turistickým a lyžiarskym strediskom Banskej Bystrice a nachádza sa tu aj jazdecký areál. Je to ideálne miesto na oddych a športové vyžitie. Cena 35 000 € BONUS PRE KLIENTOV: Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania. Výhody: 1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk. 2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania. 3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom. 4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku. 5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri. 6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis. V prípade záujmu kontaktujte: Kontakt: 0948 171 800 Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica thomka.lukas@dodomceka.sk dodomceka.sk ID 1144

Cena: 35 000,00 €

  49,02 €/m2

Kategória: Lúka, pasienok - Predaj

Lokalita: Banská Bystrica - Králiky
(Lúka, pasienok - Králiky)

Rozloha pozemku: 714 m2

Dátum aktualizácie: 20.5.2019

Identifikačné číslo: 1144

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

DO DOMČEKA s.r.o.

Horná Strieborná 14599/4, Banská Bystrica
0915 Kliknite TU!

Maklér:

Mgr. Lukáš Thomka
0948 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk